Samsun Büyükşehir Belediyesi Otomatik Samkart Dolum Kiosk Projesi

Samsun Büyükşehir Belediyesi
Otomatik Samkart Dolum Kiosk Projesi

KULLANILAN ÜRÜN
E-Life Kiosk TVM-1000 Bilet Satış ve Kart Dolum Kiosk
projeicon_whiteb
PROJE ADEDİ
56
PROJE YILI
’14
İŞ ORTAĞIMIZ
Zenn Bilişim

PROJE AÇIKLAMASI
Samsun Büyükşehir Belediyesi Otomatik Samkart Dolum Kiosk Projesi İçin Tercihi E-Life Kiosk TVM-1000 Dış Mekan Bilet Satış ve Kart Dolum Kiosk

Samsun Hafif Raylı Taşıma Sisteminde kullanılmakta olan Otomatik Samkart Dolum Kioskları için şirketimiz tarafından üretilmekte olan TVM-1000 modeli tercih edildi. İş ortağımız Asis Elektronik tarafından yürütülen ücret toplama sistemi projesi kapsamında 2014 yılı Mayıs ayında 18 adet TVM-1000 Samsun Hafif Raylı Taşıma Sistemi duraklarına kurularak devreye alındı.

Tamamen dış mekân şartlarında çalışmak üzere tasarlanan E-Life Kiosk TVM-1000 oldukça gelişmiş özelliklere sahip. 2 farklı kart satışı yapabilen cihaz hem madeni para hem de banknot kabul ediyor. Madeni para ile para üstü verebilen TVM-1000 aynı zamanda tek kullanımlık RFID Akıllı Jeton satışı da yapabilmekte. Tamamen endüstriyel sınıfı yüksek kaliteli komponentler kullanılarak üretilmekte olan TVM-1000 bu sayede sahada kesintisiz hizmet veriyor.

Yeni hatlarla genişleyen Samsun Hafif Raylı Taşıma Sisteminin yeni duraklarına da kurulan E-Life Kiosk TVM-1000 Otomatik Samkart Dolum Cihazları ile birlikte projede 2017 sonu itibariyle toplam 56 adet kiosk hizmet vermektedir.

Projelerinizde kullanabileceğiniz benzer ürünler