Multan Dış Mekan Bilet Satış ve Kart Dolum Kiosk Projesi

Multan
Dış Mekan Bilet Satış ve Kart Dolum Kiosk Projesi

KULLANILAN ÜRÜN
E-Life Kiosk
TVM-500 Kiosk
projeicon_whiteb
PROJE ADEDİ
21
PROJE YILI
’17
İŞ ORTAĞIMIZ
Asis Elektronik

PROJE AÇIKLAMASI
E-Life TVM-500
Multan’ın Zorlu İklim Şartlarına Uygun Olarak Tasarlandı

Pakistan’ın Multan kentinde 24 Ocak 2017 tarihinde hizmete başlayan Metrobüs hattında ücret toplama ve yolcu bilgilendirme sistemleri iş ortağımız Asis Elektronik tarafından sağlandı. Proje kapsamında Multan projesi için özel olarak tasarlanan 21 adet TVM-500 Dış Mekan Bilet Satış ve Kart Dolum Kiosku da devreye alınarak hizmet vermeye başladı.

Multan’ın zorlu iklim şartlarına uygun olarak tasarlanan özel TVM-500 modeli tamamen paslanmaz çelik malzemeden üretildi. Kart satışı ve dolumu yapabilen TVM-500 Dış Mekan Bilet Satış ve Kart Dolum Kiosk üzerinde kağıt ve bozuk para kabulü yanında bozuk para üstü verebilme özelliği de bulunmaktadır.

Ayrıca Multan projesi için özel olarak tasarlanan akıllı jeton verme ve formatlama ünitesi akıllı jetonun müşteri tesliminden önce kontrolünü yaparak jetonun doğru olarak kodlanmadığı durumlarda jetonu aynı bir bölmeye yönlendirerek hatasız yeni bir jeton teslim edebilmektedir.

Tüm TVM-500 modellerinde olduğu gibi yüksek kaliteli komponentler ve gelişmiş tasarım özelliklerine sahip kiosklarımız Multan’ın zorlu koşullarında başarı ile hizmet vermeye devam ediyor.
Aynı proje kapsamında özel olarak üretilen 44 adet P10 LED Akıllı Durak Ekranları da sahada TVM çözümlerimiz ile birlikte hizmet vermektedir.

Projelerinizde kullanabileceğiniz benzer ürünler