DeFacto Akıllı Mağaza

DeFacto
Akıllı Mağaza

KULLANILAN ÜRÜN
E-Life Self Order Kiosk SK-143
projeicon_whiteb
PROJE ADEDİ
5
tarihicon_white
PROJE YILI
’19

PROJE AÇIKLAMASI
DeFacto müşterilerine teknoloji odaklı
yeni nesil bir alışveriş deneyimi sunuyor.

30 ülkede 500’den fazla mağazasıyla faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük perakende şirketlerinden DeFacto, Akıllı Mağaza Konsepti ile ilkini Akasya Alışveriş Merkezinde açtığı yeni kasiyersiz mağazalarında online satış yapmak için şirketimizin Self-Order Kiosk SK-143 çözümünü tercih etti. E-Life Kiosk SK-143 kiosklarda 43” boyutunda Elo 4343L Open Frame Dokunmatik Monitörler kullanılıyor. Elo’nun en gelişmiş TouchPro™ Projected Capacitive dokunmatik ekran teknolojisine sahip kiosk DeFacto müşterilerine tabletlerdekine benzer bir dokunmatik ekran deneyimi ile alışveriş yapma imkanı sunuyor.

Kasasız işlem yapılan Akıllı Mağazada, ürünler sadece E-Life Kiosk SK-143 üzerinde çalışan özel yazılım vasıtası ile dokunmatik ekranlardan yapılıyor. Müşteriler ürün seçimlerini ve ödeme işlemlerini yine SK-143 kiosk üzerinden yaparak alışverişlerini tamamlıyor. Türkiye perakende sektöründe öncü olan DeFacto Akıllı Mağazada, müşteriler ürün teslimatı yapılmıyor ve satın aldıkları ürünler adreslerine teslim ediliyor. Böylece diğer mağazalara göre daha küçük bir alanda bile DeFacto’nun binlerce ürününün satışı yapılabiliyor ve DeFacto müşterilerine teknoloji odaklı yeni nesil bir alışveriş deneyimi yaşatılıyor.

DeFacto Türkiye’de geliştirdiği Akıllı Mağaza konseptine dahil yeni mağazalarının sayısını hem Türkiye’de hem de faaliyet gösterdikleri diğer ülkeler arttırmayı ve bu alanda öncü şirket olmayı hedefliyor.

Projelerinizde kullanabileceğiniz benzer ürünler