Noya Bilgisayar Hakkında

1994 yılında faaliyetlerine başlayan Noya Bilgisayar, kuruluşundan günümüze müşterilerini anlamaya ve onların ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya odaklamış bir teknoloji şirketidir. Amatör ruh ve profesyonel yaklaşım ilkelerini daima ön planda tutan Noya, bu sayede müşterileri ve iş ortakları ile güvene dayalı, uzun süreli ilişkiler kurabilmeyi başarmıştır.

2002 yılında başlatılan yeniden yapılanma ve yeni teknolojilere odaklanma stratejisi sonucunda “Dokunmatik Ekran Teknolojileri”ne yatırım yapılmasına karar verilmiştir. O dönem için oldukça ilerici bir bakış açısıyla başlatılan Dokunmatik PC Tasarım ve Üretim projesi 1,5 Yıllık titiz çalışma ile sonuçlandırılmış ve E-life Dokunmatik PC, 2004 yılının Mart ayında piyasaya sunulmuştur.

Noya için bir dönüm noktası olan E-Life Dokunmatik PC ile birlikte şirket Endüstriyel Bilişim, Kiosk, Dokunmatik Ekran, Akıllı Şehir, Dayanıklı Mobil ürünler alanında Türkiye’nin önde gelen teknoloji sağlayıcılarından birisi olmuştur.

  

Vizyonumuz

Şirketimizin gelecek için ana hedefi Endüstriyel Bilişim ve Kiosk Teknolojileri konusunda gerekli tüm ihtiyaçlara cevap verebilen ve kendi alanında lider şirket haline gelmektir. Özellikle Türkiye’nin özgün olarak tasarlanıp üretilen ilk Endüstriyel Bilgisayarı olma özelliğini taşıyan Dokunmatik PC üretimi yanında, Akıllı Şehir Uygulamaları alanında yeni ürünlerin geliştirilmesi konusundaki yatırımlara devam etmek ve üretilen ürünlerin üretimi, satışı, dağıtımı konusunda lider konuma gelmek.

 

Misyonumuz

Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız ile doğru platformlarda sıkı ilişkiler kurarak onları anlamaya ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya ilk kurulduğu günkü heyecanıyla devam etmektir.