Hakkımızda

1994 YILINDAN BUGÜNE

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlayarak
onlara uygun kaliteli teknolojik çözümler sunarız!

Noya Dijital Dönüşüm Teknolojileri A.Ş. bugün E-Life Solutions markası altında Endüstriyel Panel PC, Endüstriyel Box PC, Kiosk Çözümleri ve Bilet Satış ve Kart Dolum Cihazlarının tasarım ve üretimi alanında Türkiye’nin önde gelen teknoloji sağlayıcısıdır. Şirketimiz standart tasarımlarının yanı sıra müşterilerine projeye özel tasarımlar da sunabilmektedir.

Türkiye’nin En Geniş
Ürün Yelpazesi

Noya, ürettiği ve dağıtımını yaptığı tüm ürünlere eksiksiz satış sonrası servis hizmetleri sağlayan şirketimiz bu alanda yaptığı yatırımlarla Elo Touch Solutions, Getac ve Aplex firmalarının Türkiye’deki Yetkili Servis Merkezi olarak da hizmet vermektedir.

Şirketimizde 2005 yılından itibaren ISO9001 Kalite Yönetim Sistemini uygulanmakta ve tüm süreçler bu sistemin standartlarına göre yürütülmektedir. Kalite Yönetim Sistemimiz 2016 yılı içerisinde ISO9001:2015 standartlarına göre güncellenerek denetlenmiş ve tüm denetimlerden başarı ile geçmiştir.

Şirketimizin toplam 2,000 m2 kapalı alanda bulunan Ofis, Depo, Montaj ve Test sahası ile Teknik Servis birimlerinde operasyon tüm departman ve süreçlerin entegre edildiği ERP sistemi ile yürütülmektedir. ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ile de güçlendirilmiş altyapımız, ürün ve hizmetlerin her zaman aynı kalitede müşterilere ulaştırılmasını güvence altına almayı hedeflemektedir.

250,000+
ÜRÜN SATIŞI

Tek Noktadan
Güvenilir Tedarik İmkanı

Şirketimizin E-Life markası altında tasarım ve üretimini yaptığı ürünlerin yanında, Elo Touch Solutions, Getac, Sunmi, Advantech, Aplex, Lanner gibi kendi alanında dünyanın en önemli üreticilerinin Türkiye Distribütörlüklerini yürütmektedir. Ana iş alanında geniş bir tedarikçi ağı ile çalışan şirketimiz Crane Payment Innovations, Sanei, Custom Engineering, China-Creator, Uniform (UIC), Printec DS, Medeco, Phision, Ursalink gibi önemli üreticilerden direkt tedarik sağlayarak kendi alanında Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahiptir.


Bu sayede iş ortaklarımızın ve müşterilerimizi projelerine tek noktadan güvenilir tedarik imkânı sağlamaktadır.


Vizyonumuz

Ana hedefimiz; Endüstriyel Dönüşüm Teknolojisi konularında, Türkiye’de sektörel ihtiyaçlara cevap verebilen lider şirket haline gelmek ve uluslararası pazarlara açılmaktır.

Bu doğrultuda; Endüstriyel Bilişim, Yapay Zeka, Savunma Sanayi, Perakende ve Akıllı Şehir uygulamalarında teknolojik gelişme ve trendleri takip ederek yeni ürün tasarımı, üretimi ve geliştirilmesi konularında yatırımlarımızı sürdürmek, global tedarikçilere ait ürünlerin satış ve dağıtımı ile satış sonrası hizmetlerini sunmaktır.


Misyonumuz

İlk günkü heyecanımızla, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile etik ilkelerimiz doğrultusunda güçlü ve uzun soluklu ilişkiler kurmak, onları anlamak ve ihtiyaçlarına çözümler sunmaktır.