Yeni Ürün – Infrared Touch

irtouch haber

Dokunmatik Ekran Teknolojileri konusunda sektörünün lideri olan şirketimiz bu alanda yeni yaptığı distribütörlik anlaşması ile IRTOUCH SYSTEMS Technology Türkiye distribütörü oldu. Infrared dokunmatik panel teknolojileri konusunda Çin’in önde gelen üreticilerinden olan IRTOUCH SYSTEMS bu alanda yüksek kaliteli ürünler sağlamakta.

Hızla gelişmekte olan dokunmatik ekran teknolojileri arasında aslında en eski teknolojilerden biri olan Infrared teknolojisinin yeni nesil uygulamaları hem uygun fiyat hem de bazı çalışma avantajları sunmakta. Bu teknolojinin en büyük özelliği yeniden kalibrasyon gereği duyulmaması. Bu sayede kioskların ve dokunmatik ekranların işletilmesindeki en önemli servis ihtiyacı ortadan kaldırılmış olmaktadır.

Yapılan anlaşma gereği şirketimiz 15″ ve 17″ boyutlarında stoklarında ürün bulundurarak iş ortaklarının özellikle kiosk projelerine destek olmayı hedeflemektedir. Ayrıca 26″ ten 100″ e kadar olan büyük boyutlu dokunmatik panellerin de proje bazlı olarak uygun fiyatlarla iş ortaklarııza sağlanması hedeflenmektedir.

Infrared Touch Screen ürünleri çok kısa bir süre içerisinde stoklarda yerini alacaktır.

DiğerHaberler