Yeni Ürün: Elo C Series Dokunmatik Bilgisayar

Elo C series haber

Elo TouchSystems tarafından satışına başlanan C Series Dokunmatik Bilgisayar ürünleri wide format ekranları, estetik tasarımları ve dayanıklı yapıları ile bu alanda yeni bir sayfa açıyor.

C Serisi Dokunmatik Bilgisayarlar bir önceki seri olan B Serisindeki 15” ve 17” dokunmatik bilgisayarlar ile aynı kalite, performans ve konfigürasyon çeşitliliğini daha da üst seviyeye taşımaktadır. C Serisi daha büyük ve daha parlak bir wide format ekran sunar. Bu özellik Elo C Serisi dokunmatik bilgisayarları özellikle Point of Information, Ürün Tanıtım ve Müşteri Bilgi Sistemleri için mükemmel bir çözüm yapmaktadır. Bununla birlikte restaurant ve otel otomasyonu uygulamaları için geniş ekranda daha fazla yer sunması ve ekran tasarımlarını daha etkin kılması ile C Serisi bu alanda da iddialı bir çözümdür.

C Serisinde 19″ ve 22″ wide format LCD ekran boyutlarına sahip 2 model, Intel ATOM D510 ve Intel Core 2 Duo E8400 işlemci seçenekleriyle sunuluyor. Intel ATOM işlemcili versiyon fansız bir mimari sunarken her 2 modelde de AccuTouch Zero Bezel Resistive, Acoustic Pulse Recognition (APR) ve IntelliTouch dokunmatik teknolojileri sipariş edilebiliyor.

Kısa bir süre içerisinde stoklarımızda yerini alacak C Series Dokunmatik Bilgisayarlar estetik ve dayanıklı çözümlere ihtiyaç duyan her türlü projede kullanılmaya hazır.

DiğerHaberler