Yeni modelimiz E-Life INNO-POS 150 Stoklarımızda

yeni model haber

E-Life markalı Dokunmatik PC ve POS ürünleri ile Türkiye’nin gerçek anlamda ilk ve tek üreticisi olan şirketimiz bu alandaki liderliğini yeni modeli ile daha da güçlendirmeyi hedefliyor. Yeni modelimiz E-Life INNO-POS 150 stoklarımızdan teslim edilmeye başlamıştır.

Özellikle ağırlama ve perakende sektörlerinde ihtiyaç duyulan Dokunmatik POS terminali konusunda oldukça yenilikçi bir tasarıma sahip olan bu ürün model ismini de Yenilikçi (Innovative) kelimesinden alıyor.

15″ Dokunmatik Ekrana ve Intel Celeron 2.5 GHz işlemciye sahip ürün POS uygulamalrında kullanım kolaylığı ve yüksek performansı kullanıcılarına en üst düzeyde sağlamayı hedefliyor.

Bu yeni modelimizin en önemli özelliklerinden biri de çok çeşitli kart okuyucu ve ikinci ekran seçeneklerine sahip olması. Bu sayede her türlü uygulamada sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi mümkün olacak. özellikle 10.4″ veya 12.1″” boyutlarında seçilebilen 2. LCD ekran ile POS uygulaması ile eş zamanlı olarak dijital reklam uygulamalarının da tek terminal üzerinde bütünleştirilmesi mümkün hale geliyor. Böylece müşteri ile satış noktalarında daha etkili bir iletişim imkanı doğuyor.

E-Life INNO-POS 150 modelinde ürüne entegre olarak takılabilcek kart okuyucu seçenekleri oldukça fazla. Manyetik kart Okuyucu, Smart Kart Okuyucu, Dallas I-Button, Parmak İzi Okuyucu mevcut seçenekler arasında. Ayrıca istenirse programlanabilir klavye de ürüne entegre edilebiliyor. POs uygulamalarında 2. ekran yerine standart 2×20 karakter Müşteri Ekranı takılması da mümkün.

Şirketimizin oldukça iyi bir satış performansı beklediği bu ürün de, her zaman olduğu gibi uygun fiyat ve eksiksiz teknik destek hizmetleri ile iş ortaklarımız ve müşterilerimize ulaştırılacak.

DiğerHaberler