dokunmatik pc haber

Yeni Model: E-life Dokunmatik PC A213X

Türkiye’de orijinal tasarım Dokunmatik PC üretebilen tek şirket Noya Bilgisayar uzun bir çalışma sonucu gerçekleştirdiği yeni Dokunmatik PC modelini satışa sundu.

E2000 modelinin yerini alan bu yeni ürün dünyada bile çok az rastlanabilecek bir tasarıma sahip. Tamamen aluminyum gövdeye sahip olan bu yeni model şık ve fonksiyonel tasarımı ile kendi alanında rakipsiz bir ürün olmaya aday.

Şirketimizin kendi alanında yapmakta olduğu ciddi yatırımların bir sonucu olan bu yeni model, daha geniş bir kullanım alanına sahip olabilme özelliği taşıyor. Benzerlerine göre çok daha dayanıklı olan aluminyum gövdesi onun endüstriyel otomasyondan, restaurant otomasyonuna, POS uygulamalarından kiosk entegrasyonuna kadar bir çok kritik uygulamada sorunsuz bir şekilde kullanılmasına imkan sağlıyor.

Aluminyum kasanın sağladığı etkin soğutma sayesinde ürünün bir önceki modeline oranla kullanılan fan sayısı azaltılarak daha sessiz ve daha az ısınan bir yapı oluşturulmuştur.
Şimdilik sadece gümüş rengi olarak satışa sunulan A213X modelinin siyah renkli versiyonu kısa bir süre sonra stoklarda yerini alacaktır. Ayrıca farklı renklerde üretim için çalışmalar yapılmaktadır. Böylece ürünlerin kullanıldıkları ortamlara tam uyum sağlaması mümkün olacaktır.

Su ve Toz geçirmeyen 5 Tel Resistive Dokunmatik ekranı, yüksek performanslı Intel İşlemcisi ve zengin bağlantı portları ile endüstriyel PC alanında ithal ürünlere ciddi bir alternatif olacak olan bu yeni model fiyatı ile de iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin projelerinde beğeni ile kullanılıyor.

Ürünün standart desktop ayağı yanında pratik duvara montaj kiti ve panel montaj aparatı da opsiyonel olarak sunulmakta. Bu ürünün bir kiosk olarak kullanılmasını sağlayacak özel ayak ve yine duvar kiosku olarak kullanılmasını sağlayacak gelişmiş duvar montaj kiti de tasarım aşamasındadır ve çok kısa sürede ürünlermiz arasında yerlerini almış olacaktır.
Şirketimiz bundan sonra da yeni ürünler geliştirmeye devam edecektir. 2006 yılı içerisinde yine kendi alanlarında benzersiz iki yeni modelin tasarım ve ürün geliştirme çalışmaları devam etmektedir.