e-life haber

Yeni Model: Dokunmatik PC V800X (Fansız)

Noya Bilgisayar’dan bir ilk daha; Fansız Dokunmatik PC V800X modeli satışa sunuldu. Türkiye’nin kendi alanında orjinal tasarım ve üretim yapan tek şirketi olan Noya Bilgisayar yine dünya standartlarında tasarlayıp üretimine başladığı yeni Fansız Dokunmatik PC modeli ile özellikle endüstriyel otomasyon alanında bir boşluğu doldurmayı hedefliyor.

Yeni model fansız tasarımı, kompakt yapısı, dayanıklı metal gövdesi ve uygun fiyatıyla göz dolduruyor. Özellikle Endüstriyel otomasyon, işletme için veri toplama ve üretim takip ile kalite kontrol otomasyonu ihtiyaçlarını karşılamak üzere en zorli şartlarda bile çalışmak için tasarlandı. Tamamen kapalı ve fansız kasa yapısı ile toz ve sıvıya karşı maksimum korumaya sahip.

Ürün aynı zamanda 12.1″ ekranı ve Aluminyum Desktop ayak opsiyonu ile Restaurant Otomasyonu, Fast Food ve POS uygulamalarında da ciddi bir alternatif oluşturacak. Ürün aynı zamanda dahili wireless ethernet veya ekstra 4 seri port gibi genişleme olanaklarına sahip.

Bu alanda tasarım ve üretim faaliyetlerine yoğunlaşan şirketimiz halen satılmakta olan Dokunmatik PC2 modelinin tamamen Aluminyum Kasalı yeni versiyonunu da kısa bir süre içerisinde piyasaya sunmaya hazırlanıyor.