Elo monitör haber

Yeni Elo Interactive Digital Signage (IDS) Serisi Monitörler:

Uzun süredir Türkiye Distribütörlüğünü yürütmekte olduğumuz Dünyanın 1 numaralı dokunmatik monitör üreticisi Elo TouchSystems Interactive Digital Signage (IDS) serisi yeni monitörlerini duyurdu. Barındırdğı birçok yenilikçi özellikle benzersiz bir çözüm yaratan ürünler Elo TouchSystems tarafından 3 yıl önce geliştirilen ve dünyanın en yeni dokunmatik teknolojisi olan Acoustic Pulse Recognition taknolojisine sahip. Bu sayede IDS serisi monitörler “zero-bezel” özellikleri ile düz bir cam yüzey sunuyor.

Üretminde profesyonel kullanıma uygun LCD panel kullanılan ürünler uzun süreli kesintisiz çalışmaya ve dikey kullanıma uygun olarak tasarlandı. IDS serisi dokunmatik monitörler sahip oldukları metal kasaları ile de oldukça dayanıklı bir yapıya sahip.

IDS serisi monitörlerin gelişmiş digital signage uygulamarı yanında büyük ekran gerektiren kiosk uygulamalarında da kullanılması hedefleniyor. Bu seri için Elo tarafında özel olarak geliştirilen EC1 ve EC2 kodlu PC üniteleri direkt olarak IDS monitörlerin kasalarında bulunan özel yuvaya monte ediliyor. Bu sayede projelerde zaman zaman problem yaratan PC entegrasyonu yüksek performaslı ve güvebilir bir modül ile çözülüyor.

Bu serinin 42″ boyutundaki 4200L modeli bu sene 6-10 Ekim 2010 tarihleri arasında düzenlenecek olan CEBIT Bilişim Eurasia 2010 fuarında 2. Salon A-2 nolu standımızda sergileniyor olacak.