Yeni E-Life EPC Serisi Panel PC Yeni i3 ve i5 İşlemcili Modellerle Zenginleşiyor

Türkiye’nin ilk orijinal Panel PC üreticisi olan şirketimizin bir süre önce duyurduğu EPC Serisi Panel PC’lerin yeni modelleri EPC-515-i3 ve EPC-515-i5 hazır. Yeni E-Life EPC-515 özellikle yüksek performans gerektiren otomasyon, veri toplama, operatör paneli ve HMI uygulamaları yanında sahip olduğu şık tasarımı ile farklı uygulamalar için de benzersiz bir seçenek oluşturuyor.

Yeni E-Life EPC Panel PC serisinin yüksek performans ihtiyacı duyulan uygulamalar için geliştirilen üyesi EPC-515, yüksek performanslı 7. Nesil Intel Core i3-7100U ve i5-7200U işlemci seçeneklerine sahip. Ürün gelişmiş I/O özellikleri ve dayanıklı Projected Capacitive Dokunmatik Ekranıyla tüm endüstriyel otomasyon ve dijital dönüşüm projelerinizde yer almaya hazır.

Tüm E-life EPC serisinde olduğu gibi, EPC-515 de kullanılan Multi-Touch Projected Capacitive Dokunmatik Ekran, 4 mm kalınlığı ile yüksek dayanıklılık ve yüksek hassasiyeti birlikte sunarken, eldivenle kullanım desteği ile tüm endüstriyel ortamlarda güvenli bir kullanım imkanı sağlıyor.

E-Life EPC-515 Panel PC, sağladığı yüksek işlemci performansı yanında 4 adet RS232, 4 adet USB 3.0, 2 Adet USB 2.0, 1 adet RS485, 1 adet Digital I/O gibi gelişmiş bağlantı özellikleriyle sahada ihtiyaç duyulan tüm gereksinimlere cevap verebiliyor. Ürünün sahip olduğu 2 adet M.2 genişleme yuvası sayesinde farklı kablosuz bağlantı teknolojilerini de kullanmak mümkün olabiliyor.

Şirketimiz ilk modelden itibaren kararlılıkla sürdürdüğü, yüksek kaliteli yerli endüstriyel bilgisayar çözümlerini rekabetçi fiyatlarla sunma politikasına yeni EPC-515 Panel PC ile daha da güçlü bir şekilde sürdürüyor. Bu sayede Türkiye’deki işletmelerin dijital dönüşüm projelerine destek vermeyi, verimliliklerinin artması ve maliyetlerinin düşürülmesine katkı sağlamayı hedefliyor.

E-Life EPC-515 hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.