Yeni E-Life EPC Panel PC Ailesinin Kompakt Modeli EPC-410 Hazır.

Şirketimizin ilk modelini bu yılın Mart ayında duyurduğu Yeni E-Life EPC ailesi EPC-410 ile genişlemeye devam ediyor. Yeni EPC-410 Panel PC, yüksek performanslı Intel Celeron J1900 Quad Core İşlemcisi, kompakt bir tasarımda sunulan gelişmiş I/O özellikleri ve Optical Bonding Teknolojisine sahip 10.1” Projected Capacitive Dokunmatik Ekranıyla ön plana çıkıyor

Optical Bonding Teknolojisi

Optical Bonding Teknolojisinin kullanıldığı 10.1” Projected Capacitive Dokunmatik Ekranıyla EPC-410, tabletlerin sahip olduğu hassasiyette bir dokunmatik ekran deneyimini yüksek görüntü kalitesi ve dayanıklılıkla birlikte sağlıyor. Bu teknoloji sayesinde EPC-410 için özel tasarlanan 3 mm kalınlığındaki Projected Capacitve Dokunmatik Panel, yüksek görüntü kalitesine sahip IPS Panel ile özel bir optik yapıştırıcı kullanılarak lamine ediliyor.

Göz Alıcı Tasarım, Gelişmiş Özellikler

E-Life EPC-410 Panel PC, Yeni E-Life EPC Serisinin genel karakterine sahip göz alıcı tasarımına sahip kompakt yapısı içerisinde 2 adet Gigabit LAN, 2 adet RS232, 2 adet USB 3.0, 1 adet Dijital I/O gibi gelişmiş bağlantı özellikleriyle sahada ihtiyaç duyulan tüm gereksinimlere cevap verebiliyor.

Dijital Dönüşüm Projelerinizde En Büyük Yardımcınız EPC-410

Farklı montaj seçenekleri ile iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin projelerine kolayca uygulanabilecek şekilde tasarlanan EPC-410, özellikle panel montajı yapmaya uygun aparatları ile sahada hızlı entegrasyon imkanı sağlıyor. Ürünün sahip olduğu opsiyonel masaüstü ayak seçeneği ve duvar montaj ayağı da farklı uygulamalara imkan sağlıyor.

Yerli Üretimin Gücüyle Oluşan Rekabetçi Fiyat

2004 yılında başlayan Panel PC üretim çalışmalarımız hiç ara vermeden devam ederken Türkiye’de tasarlayıp, Türkiye’de üretmekten hiç vazgeçmedik. EPC-410 da Türkiye’de tasarlandı, tüm mühendislik çalışmaları Türkiye’de yapıldı ve mümkün olan bütün parçaları Türkiye’de üretiliyor. Bu sayede iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin aradığı rekabetçi fiyatları rahatlıkla sunabiliyoruz.

Yeni EPC-410 ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız