DS keyboard haber

Şirketimiz, DS Keyboard Türkiye Distribütörü Oldu.

Şirketimiz Temmuz ayında yapılan anlaşma ile Kiosk ve Endüstriyel klavyeler konusunda yüksek kaliteli ürünleri ile tanınan DS Keyboard şirketinin Türkiye Distribütörü oldu.

DS Keyboard şirketi özellikle müşteri ihtiyaçlarına göre keypad, klavye gibi ürünler tasarlayıp üreten Dekorsy GmbH şirketine bağlı olarak standart metal klavyeler ve plastik endüstriyel klavyeler üretmektedir. Klavyelerde kullanılan bütün switchler DS Keyboard tarafında tasarlanmıştır ve yüksek standartlara sahiptir. Tüm klavyeler IP koruma sınıfı testlerinden geçirilerek güvenlik standartları belrilenmektedir. Şirketimiz özellikle kiosk projelerinde kullanılan metal klavyeler konusunda yüksek kaliteli bir ürün grubu oluşturmak amacıyla DS Keyboard ürünlerini stoklarında bulundaracaktır. Ayrıca plastik endüstriyel klaveler konusunda da belirli ürünlerin stoklarda bulundurulması planlanmaktadır.

Bu yeni ürün grubu yine Noya Bilgisayar güvencesi ve teknik destek hizmetleri ile iş ortaklarımıza ve son kullanıcılara ulaştırılacaktır.