Samsun’da Yeni TVM-1000 Kart Dolum ve Satış Kiosklarımız Kullanımda…

Samulaş tarafından genişletilen tramvay hattında artan kapasiteye paralel olarak 30 adet daha E-Life Kiosk TVM-1000 kurularak Samsun’da toplamda kurulu cihaz sayısı 48 adede ulaştı.

İlk kurulumları iş ortağımız Asis Elektronik tarafından 2014 yılında 18 adet olarak yapılan E-Life Kiosk TVM-1000 Kart Dolum ve Satış Kiosklarımız sahada gösterdikleri kesintisiz çalışma performansları nedeniyle genişleyen Samulaş Tramvay hattında yeniden tercih edildi. Genişleme projesi kapsamında yine Asis Elektronik tarafından kurulan 30 adet E-Life Kiosk TVM-1000 projenin zamanlamasına uymak için 2 ay gibi kısa bir sürede üretilerek teslim edildi. Cihazlar Ekim 2016 başında montajları tamamlanarak Samsun halkının hizmetine sunuldu.

Samulaş için üretilen TVM-1000 modelleri kağıt ve madeni para kabul ederek kart satışı ve dolumu yapabilirken, madeni para üstü verebilmekte ve tek kullanımlık akıllı MIFARE jeton satışı yapmakta. Tamamen dış mekân çalışma şartlarına uygun üretilen E-Life Kiosk TVM serisi ürünler halen Türkiye’de 12 farklı şehirde başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.