noya getac haber

Noya Bilgisayar’da Yeni İş Ortaklığı: Getac

Noya, dünyanın önde gelen dayanıklı Mobil Bilgisayar ve Endüstriyel Tablet üreticisi Getac markası ile Türkiye pazarında iş ortaklığına başladı. Noya-Getac işbirliği ile sahada ve  zorlu şartlarda iş yapan sektörler kendilerine özel çözümleri bulabilecekler.

Ağır testlerden geçen Getac ürünleri, magnezyum alaşımlı şasi ve etkin ısı atımını sağlayan tasarımları ile ön plana çıkıyor. Tüm ürünlerin dayanıklılık esas alınarak oluşturulan tasarımları, zorlu şartlarda çalışma başarısı, uluslararası standartlara sahip sertifikaları ile aşırı ortamalarda çalışan ekiplere alternatifsiz çözümler sunuyor.

Saha Hizmetleri, Askeri, Kamu Hizmeti, Sağlık ve Acil Servis, Üretim, Taşıma ve Lojistik gibi alanlarda faaliyet gösteren tüm kurumların aradığı özelliklere sahip modellerin dış ortamlarda güvenli ve kesintisiz bir kullanım sağlayan seçenekleri dikkat çekiyor.

Bu işbirliği sayesinde Getac ürünleri rekabetçi fiyatlar ve eksiksiz satış sonrası servis hizmetleri ile Türkiye’deki kullanıcıların hizmetine sunuluyor olacak.