noya win world haber

Noya Bilgisayar, WIN-World of Industry 2013 Fuarında Yeni Ürünlerini Tanıttı.

21-24 Mart 2013 tarihlerinde TÜYAP’da gerçekleştrilen WIN-World of Industry fuarında sektörel çözümlerini sergileyen Noya Bilgisayar, bayi ve müşterileri ile buluştu. Bu yıl 20. kez kapılarını açan WIN fuarı, 4 gün boyunca 22 ülkeden katılımcı, çok sayıda yurt içi ve yurt dışı ziyaretçi ağırladı.

Noya standında, otomasyona yönelik E-life, Advantech, Elo ve Printec DS ürünleri tanıtıldı. Endüstriyel ortamlarda çalışmaya uygun, gerekli IP standartlarına sahip dokunmatik panel PC, rear mount monitör, metal klavye, anakart ve kiosk modellerinin sergilendiği standımıza ilgi oldukça büyüktü. Ziyaretçilerimiz; stant içerisinde sergilenen ürünlerimizi kullanma imkanı bulurken, yaptığımız uygulamalar hakkında da bilgi alma fırsatını yakaladılar.

Diğer fazı 6-9 Haziran 2013 tarihlerinde yapılacak, Metal Working-Welding-Surface Treatment Uluslararası Makina İmalatı ve Metal İşleme Teknolojileri Fuarı’nda; yine bayi ve müşterilerini ağırlayacak olan Noya, 7. salon B 120 standında sizleri bekliyor olacak.