inno cast haber

Inno-Cast Digital Signage Display Çözümleri Hazır.

Şirketimizin uzun zamandır üzerinde çalışmakta olduğu Inno-Cast Digital Signage Display çözümleri kapsamında tasarlanan ilk ürünler MarketingIst ve CEBIT Eurasia fuarlarında tanıtılacak. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de gelişmekte olan Digital Signage pazarında ihtiyaç duyulan display çözümleri konusunda çalışmalar yürüten şirketimiz 46″ LCD Dijital Reklam Panosu ve LCD Video Wall uygulamaları için “Slim Bezel” özelliğine sahip LCD panel çözümlerini satışa hazır hale getirmiştir.

Digital Signage alanında ihtiyaş duyulan dijital reklam panosu konusunda iş ortakları ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını yüksek kaliteli tasarımlar ile karşılamayı hedefleyen şirketimiz bu alanda ilk ürünü olan Inno-Cast DSD-46 modelini MarketingIst ve CEBIT Eurasia 2008 fuarlarında tanıtacaktır. 46″ Full HD LCD Panel özelliklerine sahip ürün şık ve fonksiyonel tasrımı ve güçlü yapısı ile her türlü ortamda rahatlıkla kullanılabilecektir. Sahip olduğu fansız güç kaynağı ve Intel Mobile CPU platformuna sahip PC özellikleri ile sessiz çalışan güçlü bir dijital reklam çözümü sunan DSD-46 rekabetçi fiyatı ile de kullanıcıların yatırım maliyetlerini azaltmayı hedeflemekte.

Interaktif Digital Signahe uygulamaları için de Elo TouchSystems tarafında geliştirilen wide formatlı büyük boyutlu LCD dokunmatik monitörler ile etkili çözümler sunmayı hedefleyen şirketimiz bu kategoride ilk modelleri de stoklarına getirmiş bulunmaktadır.

Ayrıca metal kasalı 26″, 42″ ve 46″ endüstriyel tip LCD Display ürünlerini de çok yakın bir zamanda tamamlayarak satışa sunmayı hedefleyen şirketimiz bu display çözümleri içerisinde Inno-Box Mini PC ürünleri de gömülü olarak teslim edilebilecektir.

Digital Signage alanında özellikle büyük ekran ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak uygun maliyetli video wall konusunda araştırmalarını tamamlayan şirketimiz bu konuda “slim bezel” özelliğine sahip 42″ LCD display kullanılarak 2×2, 3×3 ve 4×4 matriks formatlarında LCD video wall çözümlerinin satışına da başlamıştır. Bu alanda ilk ürünler yine MarketingIst ve CEBIT Eurasia 2008 fuarlarındaki standımızda iş ortaklarımız ve müşterilerimize tanılacaktır.

Büyük formatlı LCD display çözümlerinin yanında özellikle perakende ortamlarında kullanıma uygun 7″ ile 10″ arasındaki boyutlarda özel display çözümleri de sunmaya başlamıştır.

Şirketimizin ürün sağladığı her alanda olduğu gibi Digital Signage konusunda da iş ortaklarına ve müşterine en doğru teknolojileri uygun fiyat ile ulaştırma hedefi kesintisiz olarak sürmektedir.