fuar haber

Hotel CafeBar Restaurant 2007 Fuarı Ardından

Lütfi Kırdar Sergi Sarayında 22-25 Mart tarihleri arasında düzenlenen Hotel Cafe-Bar Restaurant Fuarında yeni ürünlerimizin sergilendiği standımız büyük ilgi gördü. Özellikle E-Life Dokunmatik PC modelleri, ELO Dokunmatik Monitörler ve CUSTOM POS yazıcılarının sergilendiği standımızda ziyaretçiler en son teknolojileri yakından tanıma ve test etme imkanı buldular.

Dokunmatik ekran teknolojileri konusunda her zaman en yeni teknolojileri ve yüksek kaliteli ürünleri iş ortakları ve kullanıcıların beğenisine sunmaya çalışan şirketimiz bu alanda geldiği son noktayı en iyi şekilde sergileme imkanı buldu. Halen bu alanda Türkiye’nin lider şirketi olan Noya Bilgisayar, projelerinde güvenilir bir tedarikçiye ihtiyaç duyan tüm iş ortaklarına her zaman en iyi hizmeti sunmayı ilke edindiğini bir kez daha göstermiştir.

Özellikle restaurant ve cafe otomasyonu konusunda yoğun geçecek bir döneme girilirken E-Life Dokunmatik PC ürünleri yanında pazara ELO ve NEC Dokunmatik Monitörler ile CUSTOM POS yazıcılarını stoklu olarak ve eksiksiz bir teknik servis hizmeti ile sunmayı hedefleyen şirketmiz tüm ziyaretçilere ve iş ortaklarına teşekkür eder.