Geniş Ekranlı Yeni E-Life Panel PC modelimiz EPC-618 Hazır

Özellikle geniş ekran çözünürlüğüne ihtiyaç duyulan uygulamalar için geliştirilen E-Life EPC-618 hazır. Şirketimiz tarafından uzun süren tasarım ve geliştirme çalışmalarının sonucu olan ortaya çıkan Yeni EPC-618, şık tasarımı, gelişmiş özellikleri ve dayanıklı Projected Capacitive Dokunmatik Ekranıyla tüm endüstriyel otomasyon ve dijital dönüşüm projelerinizde yanınızda.

Türkiye’nin güvenilir Panel PC markası E-LifeIn en yeni modeli EPC-618 gelişmiş özellikleri ve dayanıklı alüminyum gövdesi ile benzerlerinden çok farklı. Farklı montaj aparatı ve ayak seçenekleri ile sahada hızlı bir şekilde monte edilebilen EPC-618, özellikle panel montajı aparatları ile hızlı entegrasyon imkanı sağlıyor. Opsiyonel masaüstü ve kiosk tipi ayak seçenekleri de farklı uygulamalara hızlı ve problemsiz bir şekilde cevap vermeyi hedefliyor.

Tüm E-Life EPC serisinde olduğu gibi bu modelde de kullanılan Multi-Touch Projected Capacitive Dokunmatik Ekran, 4 mm kalınlığı ile yüksek dayanıklılık ve yüksek hassasiyeti birlikte sunarken, eldivenle kullanım desteği ile tüm endüstriyel ortamlarda güvenli bir kullanım imkanı sağlıyor.

Ürünün Yeni Nesil Intel Celeron J1900 Quad-Core işlemcisi yüksek performans sunarken, gelişmiş bağlantı portları geniş bir uygulama ve entegrasyon imkanı sağlamakta. EPC-618 üzerinde bulunan 3 adet RS232, 3 Adet USB 2.0, 1 adet USB 3.0, 1 adet RS485 gibi gelişmiş bağlantı özellikleriyle sahada ihtiyaç duyulan tüm gereksinimlere cevap verebiliyor.

2004 yılında başlayan Panel PC üretim çalışmalarımız hiç ara vermeden devam ederken Türkiye’de tasarlayıp, Türkiye’de üretmekten hiç vazgeçmedik. Bu sayede iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin aradığı rekabetçi fiyatları rahatlıkla sunabiliyoruz.

Yeni E-Life EPC-618 Panel PC hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.