elo haber

ELO TouchSystems Türkiye Distribütörü Noya Bilgisayar Oldu…

Dokunmatik Ekran Teknolojilerinin Dünya Lideri ELO gücünü Türkiye’de Sektör Lideri Noya Bilgisayar ile Birleştirdi.
ELO TouchSystems ürünleri artık yeni Türkiye Distribütörü Noya Bilgisayar tarafından dağıtılacak.

Dokunmatik teknolojisinde dünya lideri ve yıllık USD 37 milyarı aşan geliriyle dünyanın en büyük pasif elektronik komponent üreticisi olan Tyco Electronics’in bir birimi olarak hizmet veren Elo TouchSystems ile yapılan distribütörlük anlaşması ile şirketimiz bu alandaki lider konumunu daha da güçlendirmiştir

1994 yılında kurulan ve Dokunmatik Ekran Teknolojileri konusunda 2003 yılından beri faaliyet gösteren Noya Bilgisayar, bu alanda kısa sürede ciddi yatırımlar yaparak hem dokunmatik ekran teknolojilerinin dağıtımında hem de üretmiş olduğu Dokunmatik PC ve kiosk ürünleri ile piyasada oldukça önemli bir pazar payına ulaşmıştır.

Yeni Türkiye Distribütörü olduğumuz Elo TouchSystems, dokunmatik panel ve dokunmatik monitör üretim dalında eksiksiz bir ürün serisi üretmektedir. Firmanın ürettiği kullanımı kolay arabirimler, verimliliğin arttırılması, daha yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerin sağlanması, eğitim sürelerinin azaltılması ve karın arttırılmasına yönelik çok çeşitli pazarlarda ve uygulama alanlarında kullanılmaktadır.

Dokunmatik panel teknolojisini 30 yıldan daha fazla bir süre önce icat eden Elo TouchSystems, dünyanın en geniş çeşitli dokunmatik ekranlarını, LCD dokunmatik monitörlerini ve CRT dokunmatik monitörlerini sunmaktadır. Bunlar, POS dokunmatik monitörlerin, kiosk tipi dokunmatik monitörlerin, sanayi tipi dokunmatik monitörlerin, tıbbi amaçlı monitörlerin ve hepsi-bir-arada tip dokunmatik monitörlerin eksiksiz bir serisini içermektedir. Elo, ürettiği her ürünün tasarımını, sanayi, tıp ve eczacılık, POS, kiosk, perakende satış, turizm, taşımacılık, bilet hizmetleri, araç içi donanım, büro otomasyonu ve oyunlar gibi çok çeşitli uygulama alanlarının gerektirdiği ihtiyaçlara göre titizlikle yapmaktadır.

Yapılan anlaşma ile Elo ürünlerini kısa bir süre sonra kendi stoklarında dağıtmaya başlayacak olan Noya Bilgisayar, dünyanın en kaliteli dokunmatik panellerini Türkiye’de ki iş ortakları ve müşterilerine uygun fiyatlarla sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca şirketimiz tarafından üretilmekte olan E-Life Dokunmatik PC ve Kiosk ürünlerinde de dokunmatik ekran olarak Elo ürünleri kullanılmaya başlanacaktır. Böylece E-Life iş ortakları ve kullanıcıları artan ürün kalitesi ile daha büyük avantajlara uygun fiyatlarla sahip olacaklardır. Bu güçlü işbirliğinin Türkiye’de yeni gelişmekte olan dokunmatik ekran ve kiosk piyasasına çok olumlu bir katkı yapacağını ve yükselen ürün kaliteleri ile kullanıcıların memnuniyetinin artacağını umuyoruz. Uygun dokunmatik ekran teknolojilerinin kullanıldığı yeni uygulamalara her konuda destek olmayı hedefleyen şirketimiz bu konuda kullanıcı ve iş ortaklarına doğru ve güncel bilgileri ulaştırmak için hazırlanan www.dokunmatik.com portalını da kısa bir süre sonra hizmete sokacaktır.