E-Life Kiosk Serisi Tamamen Yenilendi

Noya Bilgisayar’ın 15 yıllık kiosk tasarım ve üretim tecrübesi ile tamamen yeniden tasarladığı E-Life Kiosk Serisi tüm projelerinizde yer alama hazır. Yeni E-Life Kiosk serisi, şık ve fonksiyonel tasarımları, standart olarak sunulan 19” Projected Capacitive Dokunmatik Ekranı, dayanıklı endüstriyel sınıf komponentleri ve rekabetçi fiyatları ile kiosk ihtiyacı duyulan tüm Dijital Dönüşüm, Akıllı Perakende, Endüstriyel Otomasyon ve Self-Servis uygulamalar için güvenilir çözümler sunuyor.

EK-119

Serinin ekonomik modeli. İnteraktif kiosk ihtiyacı duyulan her türlü self servis uygulamada güvenle kullanılabilir.

EK-319

Serinin endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış modeli. Raylı barkod yazıcı çekmecesi ve farklı çevre birimleri eklenmesine uygun yapısı ile Dijital Dönüşüm, Akıllı Fabrika ve Endüstriyel Otomasyon projeleri için ideal.

EK-519

Akıllı Perakende uygulamalarını hedefleyen bu model, totem tarzı yapısı ile her türlü mimari ortama uyum sağlarken, farklı çevre birimlerinin kullanımına izin veren tasarımı ile fonksiyonellik sağlıyor

SK-132

Serinin perakende dünyasının yeni trendi Self-Order uygulamaları için özel olarak geliştirilmiş modeli, şık tasarımı, 32” Projected Capacitive Dokunmatik Ekranı ve farklı çevre birimlerini destekleyen yapısı ile projelerde yer alamaya hazır.

E-Life kiosk serisinin standart modelleri yanında, projelerinizde ihtiyaç duyulan özel tasarım kiosk çözümlerini de sizin için tasarlayıp üretmeye devam ediyoruz.