e-life haber

E-Life Inno-Box Mini PC Çözümlerinde Yeni Modeller:

Şirketimiz tarafından bu yılın başlarında satışına başlanan E-Life Inno-Box Mini PC ailesi yeni modellerle genişliyor. Özellikle Digital Signage ve Kiosk entegrasyonunda tercih edilen bu ürünler daha bir çok uygulamada da kullanım alanı bulmakta.
Inno-Box ürün ailesine eklenen yeni modellerden ilki Inno-Box T2300 ile benzer bir mimariye sahip ancak çok daha küçük boyutlara sahip. Bu model sahip olduğu DVI çıkış ile özellikle Digital Signage uygulamalarında yüksek grafik performansı sunmakta. Şirketimizin Inno-Box serisinde düşük güç tüketen mobil işlemci kullanma uygulaması bu model için de geçerli. Sahip olduğu Intel Core Duo Mobile T2300 işlemci sayesinde Inno-Box DMP-945 modeli düşük güç tüketimi, sessiz çalışma ve yüksek performası bir arada sunmakta. 16 x 16 x 5 cm gibi eşine az rastlanacak kadar kompak boyutları ile en küçük alanlarda bile rahatlıkla kullanılabilmekte.

Inno-Box ürün ailesine yeni katılan ikinci model Inno-Box DMP-869 ise VIA tabanlı tamamen fansız bir soğutma sistemine sahip Mini PC çözümü. Yine düşük güç tüketimi sağlayan bu ürün özellikle uygun fiyatlı çözüme ihtiyaç duyan uygulamalar için ideal bir seçenek oluşturacak. HD içerik gerektirmeyen Digital Signage uygulamalarının yanında güvenilir bir Kiosk PC olarak da kullanılabilecek bu model yine oldukça küçük boyutları ile dikkat çekiyor.

Şirketimiz Mini PC çözümleri ile ilgili olarak çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir ve çok yakında Inno-Box Mini PC ailesine uygun fiyatlı ve yüksek performanslı yeni modeller eklenecektir.