e-life haber

E-Life Dokunmatik PC Yeni Modeli Çok Yakında…

Şirketimiz tarafından 2003 yılında geliştirilen ve 2004 yılı mart ayında satışına başlanılan Türkiye’nin ile özgün tasarıma sahip bilgisayarı E-Life Dokunmatik PC 2 yaşında. 2003 yılından itibaren tamamen Dokunmatik Ekran Teknolojilerine odaklanan Noya bilgisayar bu ürünü tamamen yenileyerek Nisan ayı sonunda yeni nesil Dokunmatik PC’yi satışa sunuyor. Yine titiz ve uzun süren bir çalışma sonucunda tasarlanıp üretilen bu model yine kendi alanında birçok yenilik sunuyor.

Dokunmatik PC Üretimi, Dokunmatik Ekran teknolojileri ve Kiosk Komponentleri konusunda Türkiye’nin lider şirketi olan Noya Bilgisayar bu yeni model ile piaysada yerli rakiplerden çok ithal ürünlerle rekabet etmeyi hedeflemektedir. Tamamen Aluminyum Enjeksiyon ile üretilen estetik ve fonksiyonel gövde ve harekli masaüstü stand yüksek dayanıklılık ve etkili bir soğutma sağlamaktadır. Dünyada bile benzerine çok rastlanmayan bu üretim tekniği ile yeni nesil Dokunmatik PC yine iş ortaklarımızın bir çok projesinde başarı ile kullanılmaya aday olacaktır.

Bu yeni modelde duvara motaj kiti, kiosk ayağı, panel montaj kiti gibi bağlantı ve uygulama aparatları da kısa bir süre içerisinde hazırlanarak kullanıma sunulacaktır. Ürünün su ve toz sızdırmazlığı konusunda ön panelden IP65 standardını desteklemesi öngörülmüştür ve bu konudaki testlere başlanmıştır. Ayrıca cihaz için CE İşaretlemesi testlerine de başlanmıştır. Bu üründe hedefimiz dünya standartlarına erişerek rakiplerle sadece Türkiye’de değil yurtdışında da rekabet etmektir.