elo haber

E-Life Dokunmatik PC ve Kiosklar Artık ELO Touch Screen ile Daha Güçlü

E-Life Dokunmatik PC ve Kiosk ürünleri ELO Accutouch ve IntelliTouch dokunmatik teknolojileri ile artık daha da güçlü. 2007 yılı başında Türkiye Yetkili Distribütörü olduğumuz ELO TouchSystems tarafında üretilen dünyanın en kaliteli dokunmatik ekranları artık E-Life Dokunmatik PC ve Kiosklarda standart olarak kullanılmaya başladı.

Yaklaşık 2 aydır sürdürülen uygulama çalışmaları tamamlanarak E-Life Dokunmatik PC ürünleri standart olarak ELO Accutouch 5 Wire Resistive dokunmatik ekranlar ile teslim edilmeye başlandı. E-Life Kiosk modelleri de aynı şekilde ELO dokunmatik ekranlar ile geliyor. Opsiyonel olarak ise yine ELO TouchSystems tarafında üretilen ve özellikle optik performans ve problemsiz çalışması ile dünyada hakllı bir üne sahip IntelliTouch Surface Wave teknolojisi de opsiyonel olarak sunulmakta.

Şirketimizin iş ortaklarına ve müşterilerine her zaman daha kaliteli ve iyi ürünler sunma çabasını bir sonucu olarak ELO Acctouch dokunmatik ekrana sahip E-Life ürünleri eski fiyatları ile satılmakta.