COVID-19 Salgını Nedeniyle Faaliyetlerimize Uzaktan Çalışma İle Devam Edeceğiz

Değerli İş Ortaklarımız ve Müşterilerimiz,

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de etkilerini gösteren COVID-19 salgını nedeniyle şirket olarak bir süredir uygulamaya koyduğumuz tedbirleri çalışanlarımızın ve toplum sağlığını düşünerek arttırıyoruz. Bu nedenle mümkün olan tüm birimlerimizin faaliyetlerinin 23.03.2020 itibariyle geçici bir süre uzaktan çalışma modeli ile devam ettirilmesi kararını almış bulunuyoruz.

Kendi bünyesinde Dijital Dönüşüm çalışmalarını uzun zamandır uygulamakta olan şirketimiz bu süreçte tüm birimleri ile kesintisiz hizmet vermek için tüm imkanlarını kullanacaktır. Bize e-mail ve cep telefonları vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Şirket telefonları da bu dönemde mümkün olduğunda çağrılara cevap veriyor olacaktır.

Bu süre içerisinde faaliyetlerini yürütmek durumunda olan Üretim, Depo ve Satış Sonrası Hizmetleri birimlerinin de işlerini en güvenli şekilde yapabilmesi için gerekli önlemler alınmıştır. Dönüşümlü olarak çalışacak bu birimlerin yeni çalışma saatleri 09-00 – 17:00 olarak değiştirilmiştir. Salgının durumu yakından takip edilmekte olup gerektiğinde bu birimlerimizin çalışmalarına ara vereceğiz.

COVID-19 salgını başladığı günden itibaren özellikle Çin’de ve buna bağlı olarak tüm ülkelerde bulunan tedarik kanallarında ciddi aksamalara yol açtığı bir gerçektir. Şirketimiz tüm tedarikçileri ile gerekli planlamaları yapmıştır. Şu anda tedarikçilerimizden nakliye koşulları el verdiği sürece ürün tedarikini düzenli şekilde yapabilmekteyiz. Ancak salgın nedeniyle oluşan tablo günlük değişmekte ve bu durum üretim ve teslimat planlarımızda beklenmedik aksaklıklar ortaya çıkabilecektir. Ürün teslimatlarını zamanında yapmak için mümkün olan tüm çabayı sarf ettiğimizi bilmenizi isteriz.

Bu zor günleri en kısa sürede atlatarak bir an önce normal hayatımıza dönmek ümidiyle sağlıklı günler dileriz.

 

Dear Partners

As in all over the world, COVID-19 Epidemic is spreading in Turkey. For that reason our company dediced to expand measures we have implemented before to  protect our employess as well as public healh safety. Therefore, as of 23.03.2020, we have decided to continue our activities with all possible units from home temporarily.

Our company, which has been implementing the Digital Transformation applications for a long time internally, will use all its facilities to provide uninterrupted service with all its units in this period. You can reach us via e-mail and mobile phones. Company phones will also answer calls whenever possible.

Necessary precautions have been taken to ensure that the Production, Warehouse and After Sales Services units, which have to carry out their activities at the company within this period, can perform their jobs in the safest way. The new working hours of these units, which will work alternately, have been changed from 09-00 – 17:00. The situation of the outbreak is closely monitored and we will interrupt the work of these units when necessary.

It is a fact that since the outbreak of the COVID-19 started, it caused serious disruptions on upply channels especially in China and all other countries. Our company has made the necessary planning with all suppliers. Currently, we can supply products regularly, as long as the shipping conditions allow from our suppliers. However, the situation caused by the outbreak changes daily and this situation may cause delays and interruptions in our production and delivery plans. We want you to know that we make every effort to make product deliveries on time.

We wish you healthy days in the hope of surviving these difficult days and return to our normal lives as soon as possible.