Cebit haber

CEBIT Eurasia Bilişim Fuarında Dokunmatik Ekran Teknolojilerini Biz Tanıttık

Türkiye’nin en büyük bilişim teknolojileri fuarı olan CEBIT Eurasia Bilişim 2006 da bu yılda yerini alan şirketimiz ziyaretçilerine en son ürünlerini yakından tanıtma imkanı buldu. Ayrıca dokunmatik ekran teknolojilerindeki en son gelişmeler ve yeni ürünler de yine ziyaretçilerimiz tarafından ilgiyle incelendi.

Bu yıl standında oldukça fazla yeni ürüne yer veren şirketimiz bu alanda Türkiye’deki lider şirket olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu. Yeni modelimiz olan E-Life Dokunmatik PC A213X ile birlikte bu modelin duvar kiosk’u uygulaması olan E-Life Wall Kiosk ve geliştirme çalışmaları hızla devam eden 8.4″ Dokunmatik PC G533X modeli de ziyaretçiler tarafından ilgiyle incelendi.

Ayrıca şirketimiz yeni distribütörlük anlaşması imzaladığı NAVORI şirketi tarafından geliştirilen TYCOON Digital Signage (Dijital Reklam) platformunu da yine CEBIT Eurasia Bilişim 2006 fuarında tanıttı. Bu alanda TYCOON yazılımı ile kullanılacak olan endüstriyel tabanlı PC’ler de çok kısa bir süre şirketimiz tarafından geliştirilerek satışa sunulacak.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da birçok kurumsal şirket temsilcisi tarafından ziyaret edilen standımız, bu alanda ihtiyaç duyulan ürünlerin büyük çoğunluğunun bir arada incelenebildiği ve temin edilebildiği bir nokta olma özelliğini bir kez daha kanıtlamış oldu. Bu nedenle değerli ziyaretçilerimize özellikle teşekkür ediyoruz.

Şirketimiz bundan sonra da bu alanda büyümeye, yatırımlar yapmaya ve yeni modeller geliştirmeye tüm heyecanıyla devam edecektir. 2007 yılı içerisinde geliştirdiği ürünleri ihrac edebilen bir şirket olmak öncelikli hedefimizdir.