cebit haber

CEBIT Eurasia Bilişim Fuarında 3. Senemiz Yine Oldukça Başarılı Geçti.

Bu yıl 2-7 Ekim tarihleri arasında düzenlenen CEBIT Eurasia Bilişim fuarına 3. defa katılan şitketimiz her yıl olduğu gibi bu fuarda da yeni ürünlerini iş ortaklarına ve müşterilerine tanıtma imkanı buldu. Bu yıl standımızda Yeni E-Life INNO-POS 150 modeli, ELO TouchSystems Dokunmatik Monitörler, DS Keyboard Metal ve Endüstriyel Klavyeler ile CUSTOM Yazıcılar oldukça ilgi topladı. Ayrıca Yeni E-Life Termal Yazıcı modellerimiz de ziyaretçiler tarafından ilgiyle incelendi.

Özellikle 2007 başında Türkiye Distribütörlüğünü aldığımız ELO Dokunmatik Monitörler ziyaretçiler tarafından en çok ilgi gösterilen ürünlerin başındaydı. Ayrıca Dokunmatik POS terminali alanında bir boşluğu dolduracağını düşündüğümüz yeni modelimiz E-Life INNO-POS 150’de oldukça ilgi gören bir ürünümüz oldu.

Şirketimiz Dokunmatik PC ve POS, Dokunmatik Monitörler, Termal POS Yazıcıları, Kiosk Bileşenleri ve Endüstriyel PC kartları alanında tek noktadan ürün sağlama konusundaki çalışmalarının sonucunu bu fuarda oluşan ziyaretçi ilgisi ile bir kez daha görmenin memnuniyetini yaşamıştır.

Kendi alanında lider şirket olma hedefini Dokunmatik Ekranlarda gerçekleştiren şirketimiz bu hedefi daha da geliştirerek satışını yaptığımız tüm ürün gruplarında lider olmak için çalışmalarını sürdürecektir.