Cebit haber

CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı, Bu Yıl Kiosk Çözümlerimiz ile Teknolojiye Dokunuyor.

06-09 Ekim 2011 tarihleri arasında düzenlenecek olan ve bu sene 7. defa  katılacağımız CeBIT Bilişim Eurasia fuarında ilk defa ziyaretçi giriş kartlarının basımında E-Life Inno-Kiosk MT-500 modeli kullanılacak. Ziyaretçi Online Kayıt Sistemi Sponsorluğunu stratejik iş ortağımız Zenn Bilişim Teknolojileri ile birlikte gerçekleştirerek hem donanım, hem de web kayıt sistemini içeren entegre yazılım çözümü ile uçtan uca gerçek bir kiosk çözümünü ziyaretçilerin hizmetine sunuyor olacağız.

Bu sene ziyaretçiler ana giriş fuayesi ve diğer tüm giriş noktalarında kurulacak olan toplam 30 adet kiosk ünitesini kullanarak fuar giriş kartlarını kendileri yazdırarak hızlı bir şekilde fuar alanına giriş imkanına sahip olacaklar. Stratejik iş ortağımız Zenn Bilişim Teknolojileri tarafından geliştirilen yazılım altyapısı sayesinde http://www.cebitbilisim.com/tr/online_kayit.html web sitesinden kayıt yaptıran ziyaretçiler kayıt işlemi sonunda alacakları numara ile kiosklar üzerinden hızlı bir şekilde fuar giriş kartlarını yazdırabilecekler. Internet sitesinden kayıt yaptırmamış ziyaretçiler kiosklar üzerinden kaydolarak da fuar giriş kartlarını yazdırma imkanına sahip olacaklar.

Şirketimiz tarafından 2010 yılında geliştirilen Inno-Kiosk MT-500 modeli estetik tasarımı ve fonksiyonel özellikleri ile güvenilir bir kiosk çözümü sunuyor. MT-500 Kiosk üzerinde kullanılan Elo SecureTouch SAW dokunmatik ekran ve entegre PC modülü dayanıklı ve az güç tüketen bir çözüm oluşturmanın yanında sahada genişlemeye müsait tasarımı sayesinde termal yazıcı, klavye, kart okuyucu gibi birimler kiosk üzerine kolayca eklenebilmektedir. Zenn Bilişim Teknolojileri Ltd.Şti tarafından geliştirilen Kiosk Management Suite 3.0 yazılımı ile birlikte kullanıldığında gelişmiş  bir anahtar teslimi çözümüne dönüşen bu ürün, kiosk projelerini hızlı ve etkin şekilde hayata geçirmeyi hedefleyen şirketler için ideal bir seçenek oluşturuyor.

Ülkemizde kiosk tasarımı ve üretimi konusunda en etkin çözümleri sunmayı hedefleyen şirketimiz bu alanda her geçen gün daha da ileriye gitmeyi sürdürmektedir. Etkin donanım çözümleri sunmanın yanında Zenn Bilişim Teknolojileri ile geliştirdiği stratejik iş ortaklığı sayesinde Noya Bilgisayar; entegre yazılım çözümlerine de ihtiyaç duyan müşterilerine anahtar teslim projeler sunmaya devam etmektedir.