Cebit 2010 haber

CEBIT Bilişim Eurasia 2010 Fuarında 6. Kez Yer Aldık.

Bu yıl 6-10 Ekim tarihleri arasında 11. si düzenlenen Avrasya’nın en büyük IT fuarı CEBIT Bilişim Eurasia yine oldukça başarılı geçti. Bu sene yine birçok yeni ürünün tanıldığı standımızda ziyaretçiler dokunmatik ekran ve kiosk teknolojilerinin en son örneklerini görme ve test etme imkanına sahip oldu.

Bu yıl standımızda yeni Inno-Kiosk modellerinin yanı sıra özellikle ödeme terminali ve bilet kiosku çözümlerimiz olan TVM serisi ürünlere ilgi yoğundu. Bu bölümde kiosk projelerinde stratejik iş ortaklığı yürüttüğümüz Zenn Bilşim teknolojileri tarafından geliştirilen Kiosk Management Suite 3.0 yazılımı da anahtar teslimi çözüm arayan ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Standımızda ayrıca her gün daha da gelişen Inno-Cast Display ürün ailesinin yeni modelleri, Video Wall çözümü ve DSD-46T-AVM modeli de ilgi çeken ürünler arasındaydı. Ayrıca şirketimiz tarafından geliştirilen Inno-Cast DS One Signage Yönetim Yazılımı da ziyaretçilere tanıldı.

Bu yılın en ilgi çeken ürünlerinden biri de Türkiye Distribütörlüğünü yürütmekte olduğumuz Elo TouchSystems tarafında yeni duyrulan Interactive Digital Signage (IDS) serisi ürünlerin 42″ versiyonu olan 4200L dokunmatik monitör oldu. Üründe kullanılan APR teknolojisi “Zero-Bezel” özellikli düz bir cam yüzey sağlamakla kalmıyor aynı zamanda bozulmayan kalibrasyon özelliği ile de sahada problemsiz bir uygulamayı garantiliyor. IDS serisi ürünler için özel tasarlanan PC modülü sayesinde hızlı ve kolay proje entegrasyonu da sağlanıyor. Fuar esnasında birçok ziyaretçi tarafından büyük ilgi gösterilen bu ürün serisi yeni nesil gelişmiş digital signage uygulamalarının vazgeçilmez çözümü olacağını da kanıtlamış oldu.