Advantech haber

Advantech Medikal Ürünleri EXPOMED 2010 Fuarındaydı.

Türkiye’nin en büyük Tıbbi ürün, cihaz ve teknik ekipmanları fuarı, Tüyap’ta başladı. 40’a yakın ülkeden, 1200 civarında firmanın katıldığı EXPOMED fuarı, birçok firmayı tek bir çatı altında topladı. Üretici ve tüketici arasında köprü kuran fuar, yeni cihazlara ve teknolojik yeniliklere de ev sahipliği yapıyor.

Bu yıl 13. düzenlenen fuara, medikal alanda Dünya’nın en büyük panel PC üreticisi olan ADVANTECH panel pc leri ve dokunmatik pc leriyle katıldık. Fuarda büyük ilgi görmesi beklenen ürünlerimiz, medikal sektöründe kullanılmakta olan diğer mönitör ve pc lere oranla daha kullanışlı, hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Bu yıl fuarda tanıtacağımız ürünlerimiz, tamamen hastane ve laboratuvar ortamı için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş pc’lerdir. 7/24 çalışma koşullarına uygun ve anti bakteriyel malzemeden üretilmiş olmalarının yanısıra son teknoloji dokunmatik ekran kitleri ile donatılmıştır.

Fuarda yeni olarak sunduğumuz ürünlerden biri de; MICA-101 modeli. Mobil kullanıma yönelik tasarlanmış olan ürün, tablet pc olarak özellikle hemşire ve diğer sağlık personeli için büyük kolaylıklar sunmaktadır. 10.4″ ekranı, entegre kamerası, fansız sessiz çalışma özelliği ve wi-fi, bluetooth gibi bağlantı seçenekleri ile fuarda en çok ilgi çeken ürünlerimizin başında gelmektedir.