32″ ve 42″ Infrared Dokunmatik Ekranlar Stoklarda

dokunmatik ekran haber

Türkiye Distribütörlüğünü yürütmekte olduğumuz IRTOUCH tarafında üretilmekte olan büyük boyutlu 32″ ve 42″ dokunmatik ekranlar artık stoklardan satışa sunuluyor. Özellikle interaktif reklam uygulamaları ve bilgi hizmetleri alanında her geçen gün yaygınlaşan büyük formatlı dokunmatik ekranların en iyi uygulamalarında biri olan IRTOUCH L serisi şirketimizi tarafında dokunmatik ekran kiti olarak veya monitöre monte edilmiş hazır çözüm olarak sağlanabilmekte.

Stnadart olarak koruma camı içermeyen bu üründe müşteri talebine göre özel yansımasız koruma camı uygulması da yine şirketimizin uzman personeli tarafından yapılmakta.

IRTOUCH L serisi 24″ ile 100″ arasında büyük boyutlu dokunmatik ekran uygulamalarına imkan sağlıyor. Bu sayede interaktif reklam, fuar standaları, toplantı salonları ve eğitim kurumlarında farklı amaçlarla kullanılabiliyor.

Şirketimiz bu ürünlerin belli bir kısmını kiralama amaçlı olarak da kullanıcı ve iş ortaklarının hizmeti sunmaktadır. Bu konuda detaylı bilgiyi web sitemizde bulabilirsiniz.

DiğerHaberler